LOT 5093

Twee handgekleurde gravures met pastorale voorstellingen, de figuren opgehoogd met textielen details waaronder zijde en goudgalon, 18e eeuw -roestvlekken-, 35,5 x 25,5 cm

13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht

13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht