Twee kristallen karaffen in verguld montuur, daarbij een paar gepatineerde boekensteunen
De twee geslepen kristallen karaffen in verguld metalen montuur met hekwerk en strikken. Daarbij een paar gepatineerde boekensteunen met karpers.
20e eeuw
Ca 27,5 x 26,5 x 11 cm & ca 19,5 x 12,5 x 7 cm
20e eeuw