Twee kristallen karaffen in verguld montuur, daarbij een paar gepatineerde boekensteunen

De twee geslepen kristallen karaffen in verguld metalen montuur met hekwerk en strikken. Daarbij een paar gepatineerde boekensteunen met karpers.

20e eeuw

Ca 27,5 x 26,5 x 11 cm & ca 19,5 x 12,5 x 7 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

20e eeuw

29 Apr 2024
Netherlands, Hague