LOT 48
ULF ONSBERG
Färgetsning 140/150, sign. Höstkomposition. Plåtmått 49x40. Ej examinerad ur ram.
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona