LOT 49
ULF ONSBERG
Färglitografi 15/150, sign. Hus bakom grönska. Dagmått 59x47 cm. Ej examinerad ur ram.
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona