LOT 141
ULRICA HYDMAN-VALLIEN, SKÅL
Keramik. Bemålad keramik med dekor av ormar. Signerad undertill. Diameter 29 cm. Nagg.
27 Feb 2018
Sweden, Landskrona
27 Feb 2018
Sweden, Landskrona