LOT 2
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, SOFFBORD
Jakaranda med stålben. Luxus, Vittsjö Möbler, 1970-tal. Omärkt. Höjd 40, bredd 119 cm. Repor, märken, något solblekt.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona