LOT 0060

Uberto Bonetti (1909-1993)

AEROVISTA DI MILANO
Kombinovaná technika - akvarel a tužka na papíře, 300x220 mm, sign. vpravo dole "Uberto Bonetti". Na zadní straně přiložen dokument o autentičnosti díla, potvrzeno italskou prodejní galerií Arteelite.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Uberto Bonetti - italský malíř a kreslíř, jeden z předních představitelů futurismu. Studoval na Akademii výtvarných umění v Lucce (u Lorenza Vianiho). Proslavil se sérií leteckých pohledů na řadu italských měst (Milán, Pisa, Řím, Cagliari a další).

English Title:
Uberto Bonetti (1909-1993)

English Description:
AEROVISTA DI MILANO
Mixed media - watercolor and pencil on paper, 300x220 mm, signed lower right "Uberto Bonetti". With a certificate of authenticity issued by Italian Gallery Arteelite on the reverse.
mounted, framed, glazed.

Deutsch Title:
Uberto Bonetti (1909-1993)

Deutsch Description:
AEROVISTA DI MILANO
Kombinierte Technik - Aquarell und Bleistift auf Papier, 300x220 mm, sign. rechts unten "Uberto Bonetti". Verso mit Dokument über die Echtheit der Arbeit, von der italienischen Verkaufsgalerie Arteelite bestätigt.
Passepartout, gerahmt, verglast.

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno

AEROVISTA DI MILANO

English Title:
Uberto Bonetti (1909-1993)

English Description:
AEROVISTA DI MILANO
mounted, framed, glazed.

Deutsch Title:
Uberto Bonetti (1909-1993)

Deutsch Description:
AEROVISTA DI MILANO

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno