LOT 33
FAUSSNER COLLECTION
Unbekannt - Dancer
Unbekannt
Dancer
Bronze, dark brown patinated. Marble base. Monogrammed "L.F.G".
provenance: collection of Hans Constantin Faußner, Munich.
08 May 2024
Germany, Munich
Unbekannt
Dancer
08 May 2024
Germany, Munich