LOT 2
Unknown painter (G.F. Ned...?) "Captain's picture Bark C.J. Borgstede" 1860, watercolour/paper, b. titl./dat., b.r. sign., 43x58cm (w.f. 47x62cm), yellowed, slightly stained
07 May 2021
Germany, Hamburg
07 May 2021
Germany, Hamburg