LOT 1026
Utrechtse eikenhouten poortkast met stel paneeldeuren, gestoken fries met half figuren en rustend op bolpoten, 17e eeuw -kast is open en sleutel is aanwezig-
06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch
06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch