LOT 123
VÄGGHÄNGT SKÅP FÖR FICKUR
Teak. 1900-tal. 51x30 cm. Smärre repor och märken.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona