VALÈRE-BERNARD (1860-1936)
Description EN
Portrait of 'armchair' scholar, 1918.
Canvas. Signed and dated 'Valère Bernard. 1918'.
Beschrijving NL
Portret van een kamergeleerde, 1918.
Doek. Getekend en gedateerd 'Valère Bernard. 1918'.
Description FR
Portrait d'un chamberlain, 1918.
Toile. Signée et datée 'Valère Bernard. 1918'.
Description EN
Beschrijving NL
Description FR