LOT 491

VAN OSTAIJEN, Paul 4 vol. van en over van Ostaijen. 8vo. Bedrukte en/of geïll. omslag. In goede algemene staat. 1. Van Ostaijen, P. - Vogelvrij. Grotesken. Antw., De Sikkel, [1928]. 2de druk. Oplage van 525 ex. 1 van de 500 op vergé. Prov. Ms. naam op titel. - 2. Id. - Brieven uit Miavoye. Antw., De Sikkel; Amst., De Spieghel, 1932 (licht gevlekt). 1ste druk. - 3. Paul van Ostayen. Bijdragen van Jozef Muls, [...] nagelaten gedichten en proza, "Self-defense" van Paul van Ostayen. Antw., Standaard, 1928 (omslag licht gebruikt). - 4. Burssens, G. - Paul van Ostaijen zoals hij was en is. Wilrijk, Avontuur, 1933 (omslag licht gebruikt). Bijgevoegd: Grauls, A.W. - Herfstalbum. Antw., Foets, 1922. 8vo. Half linnen (los). Oplage van 25 luxe-ex. met 2 etsen van J. Severin, gesign. door de artiest en de auteur (n. 4; etsen ontbreken). (5 vol.)

28 Apr 2023
Belgium, Brussels

28 Apr 2023
Belgium, Brussels