LOT 107
VARIA
VARIA
Miroir rococo en bois sculpté et doré formé de volutes et de feuillages
Fraaie Rococo spiegel voorzien van een gesculpteerde en vergulde houten kader, versierd met voluten en gebladerte
Kleine gebreken. Petits éclats
14 Dec 2021
Belgium, Anvers
VARIA
14 Dec 2021
Belgium, Anvers