LOT 27

VARIA

VARIA

Bureau en placage d'acajou de style Louis XV et une chaise. Il ouvrant à trois tiroirs, chacun doté d'un compartiment secret, soutenu par des pieds cabriolets griffes. Garnitures en bronze en forme de volutes et de visages. Chaise en bois polychrome à décor sculpté de fleurs et de coquillages. Revêtue en velours rouge
Bureau van mahoniefineer in Louis XV stijl met stoel. Het bureau bevat drie laden met telkens een geheim vak en wordt gedragen door gebogen klauwpoten. Versierd met bronzen beslag in de vorm van voluten en aangezichten. Stoel van poychroom hout met een gesculpteerd decor van bloemen en schelpen. Bekleed met rode velours
79 x 167 x 91 / H= 128 cm

14 Dec 2021
Belgium, Anvers

VARIA

79 x 167 x 91 / H= 128 cm

14 Dec 2021
Belgium, Anvers