LOT 39
VARIA
VARIA
Table orientale carrée en laque rouge à décor sculpté ajouré de personnages et de pagodes
Roodgelakt vierkant oosters tafeltje met rondom ajour gesculpteerd decor van personnages en pagodes
83 x 81 x 81 cm
Kleine beschadigingen. Petits dégâts
14 Dec 2021
Belgium, Anvers
VARIA
83 x 81 x 81 cm
14 Dec 2021
Belgium, Anvers