LOT 39

VARIA

VARIA

Table orientale carrée en laque rouge à décor sculpté ajouré de personnages et de pagodes
Roodgelakt vierkant oosters tafeltje met rondom ajour gesculpteerd decor van personnages en pagodes
83 x 81 x 81 cm
Kleine beschadigingen. Petits dégâts

14 Dec 2021
Belgium, Anvers

VARIA

83 x 81 x 81 cm

14 Dec 2021
Belgium, Anvers