LOT 0031

Vic Gentils (1917-1997) - Sans titre, 1964

Vic Gentils (1917-1997)
Sans titre, 1964
Assemblage de bois.
Signé et daté au dos.
Houten assemblage.
Achteraan gesigneerd en gedateerd.
102 x 43 cm
Provenance: Provenance/Herkomst:
Collection privée / Prive collectie, Antwerpen.

18 Jun 2020
Belgium, Belgium

Vic Gentils (1917-1997)
Sans titre, 1964
Assemblage de bois.
Signé et daté au dos.
Houten assemblage.
102 x 43 cm

18 Jun 2020
Belgium, Belgium