LOT 73
VICTOR NOËL (1916-2006)
Carrefour, 1969
Huile sur toile en relief. Signée et datée au dos.
Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd.
218 x 122 cm
18 Jun 2020
Belgium, Brussels
Carrefour, 1969
218 x 122 cm
18 Jun 2020
Belgium, Brussels