LOT 709

VICTORIEN BASTET (1852-1905)

Description EN
Marble bust of a lawyer, 1894.
Signed and dated 'Bastet/ 1894'.

Beschrijving NL
Buste van een advocaat, 1894.
Marmer.
Getekend en gedateerd 'Bastet/ 1894'.

Description FR
Buste d'avocat, 1894.
Marbre.
Signé et daté 'Bastet/ 1894'.

08 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN

Beschrijving NL
Buste van een advocaat, 1894.
Marmer.

Description FR
Buste d'avocat, 1894.
Marbre.
Signé et daté 'Bastet/ 1894'.

08 Dec 2021
Belgium, Antwerp