VILMOS ZSOLNAY (1828-1900)
Vase aux coquelicots
Céramique à décor en semi-relief à motif végétal stylisé à reflets métalliques.
Signé sous la base en creux, cachet aux cinq églises, Zsolnay Pecs.
Klaproos vaas
Keramiek met half-reliëf decoratie met gestileerd vegetaal motief met metalen reflecties.
Gesigneerd onder de voet, gestempeld met de vijf kerken, Zsolnay Pecs.
Circa 1900.
H.46 cm D.23 cm
Vase aux coquelicots
Klaproos vaas
Circa 1900.
H.46 cm D.23 cm