LOT 24
VINKYLARE/YTTERFODER
Urna i försilvrad koppar med mässinginsats. 1900-tal. Märkt: Challenge Chrales Baron. Höjd 19 cm, bredd 28 cm. Genomputsad, något skev.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona