Václav Jícha (1874-1950)
CHALUPA V ZIMNÍ KRAJINĚ
Kvaš na papíře, 223x330 mm, sign. tužkou vlevo dole "V. Jícha".
Paspartováno.
Václav Jícha - moravský malíř a učitel, krajinář (především tématika Vysočiny a moravského Slovácka), akvarelista. Člen Umělecké besedy, Mánesa, zakládající člen Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně.
English Title:
Václav Jícha (1874-1950)
English Description:
A COTTAGE IN A WINTER LANDSCAPE
Gouache on paper, 22,3x33 cm, signed lower left in pencil "V. Jícha".
mounted.
Deutsch Title:
Václav Jícha (1874-1950)
Deutsch Description:
BAUERNHAUS IN WINTERLANDSCHAFT
Gouache auf Papier, 22,3x33 cm, sign. in Bleistift links unten "V. Jícha".
Passepartout.
CHALUPA V ZIMNÍ KRAJINĚ
Paspartováno.
English Title:
Václav Jícha (1874-1950)
English Description:
mounted.
Deutsch Title:
Václav Jícha (1874-1950)
Deutsch Description:
Passepartout.