(Van Straten) Felix Timmermans - De Pastoor uit den Bloeyenden Wijngaerdt. Antwerpen/ Amsterdam, De

Description EN
(Van Straten) Felix Timmermans - De Pastoor uit den Bloeyenden Wijngaerdt. Antwerpen/ Amsterdam, De Sikkel/ P.N. Van Kampen, 1923. 8vo. Originele uitgave. 224 gen.pp. Een van de 200 reguliere op de pers gen. ex. op houtvrij papier, nr. 43, na drie geletterde en 12 gen. ex. op Holbein. Illustraties door Henri Van Straten. Gesigneerd door de schrijver.
Orig. bordeaux linnen uitgeversband.
Bijgevoegd van dezelfde: "Ecce Homo" en het bange Portieksken. Flandria's Novellenbibliotheek. Gent, Drukkerij Plantyn, (1909). Originele uitgave. 12mo. Geniet onder orig. omslag. Rug onderaan heel licht beschadigd.
En: Pallieter. Amsterdam, P.N. Van Kampen & Zoon, s.d. 8vo. 262 gen.pp. Met ingevoegd correctievel bij p. 48. Los bijgevoegd vel met daarop de gedrukte aangekondigde toezending van dat correctievel door uitgever.
Ingenaaid onder orig. omslag (beschadigd en roestzweem).

Beschrijving NL
Bijgevoegd van dezelfde: 'Ecce Homo' en 'Het bange Portieksken'. Flandria's Novellenbibliotheek. Gent, Drukkerij Plantyn, (1909). Originele uitgave. 12mo. Geniet onder orig. omslag. Rug onderaan heel licht beschadigd.
En twee andere eerste uitgaven ('Boudewijn' en 'Naar waar de appelsienen groeien').

Description FR
(Van Straten) Felix Timmermans - De Pastoor uit den Bloeyenden Wijngaerdt. Anvers/ Amsterdam, De Sikkel/ P.N. Van Kampen, 1923. 8vo. Édition originale. 224 pp. gén. Un des 200 ex. num. réguliers sur papier, n° 43, à côté de trois ex. num. lettrés et 12 ex. num. sur Holbein. Ill. d'Henri Van Straten. Signé par l'auteur.
Reliure d'éditeur en toile bordeaux d'origine.
On joint du même: 'Ecce Homo' et 'Het bange Portieksken'. Flandria's Novellenbibliotheek. Gand, Drukkerij Plantyn, (1909). Éd.orig. 12mo. Agrafé sous la couverture originale. Le bas du dos est très légèrement abîmé.
Et : Pallieter. Amsterdam, P.N. Van Kampen & Son, s.d. 8vo. 262 pp. gén. Avec un feuillet de correction inséré à la p. 48. Feuillet détaché avec annonce imprimée de l'envoi de ce feuillet de correction par l'éditeur.
Agrafé sous la couv. d'orig. (abîmé et rousseurs).
Et deux autres éditions originales ('Boudewijn' et 'Naar waar de appelsienen groeien').

26 Apr 2024
Belgium, Antwerp

Description EN

Beschrijving NL

Description FR

26 Apr 2024
Belgium, Antwerp