LOT 69
Victor Creten (1878-1966)
Exposition franco-belge de la mode, 1922
Lithographie en couleurs. Signée en bas à droite dans la planche.
Kleuren lithografie. Gesigneerd rechts onderaan in de plaat.
105 x 71 cm
Provenance/Herkomst:
Ancienne collection Wittamer - De Camps
Collection privée /
Privé collectie
24 Nov 2019
105 x 71 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée /
Privé collectie
24 Nov 2019