LOT 5
Victor Vasarely
Victor VASARELY (1906-1997), "G-Linn" (1977), Farbserigraphie, Sign., EA, 55 x 40 cm, min. Gebrauchsspuren.
09 Dec 2022
Germany, Konigstein im Taunus
09 Dec 2022
Germany, Konigstein im Taunus