LOT 72
Art & Antiques
Vier Chinees porseleinen kommetjes met blauw-wit bloemdecor boven een band van servetwerk, aan de binnenzijde een vliegende kraanvogel, onderop gemerkt met wierookbrander, Kangxi -één met randchipje, één met haarlijn-, 4 × Ø 7 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht