Vier Chinese blauw wit porseleinen dekselpotten
Provenance: collectie Dirk van Duivenbode (1950-2023), Hilversum.
Bestaande uit drie grote potten van dezelfde maten en een kleiner potje, alle met florale motieven en ongemerkt.
18e eeuw, China
H 11 tot 14 cm
Alle met defecten, als haarlijnen, schilfers, chips of restauraties.
18e eeuw, China
H 11 tot 14 cm