Vier Chinese blauw wit porseleinen juskommen
Provenance: collectie Dirk van Duivenbode (1950-2023), Hilversum.
Drie gelijkende juskommen gedecoreerd met figuren in tuinen, en een kleine met florale motieven, alle ongemerkt.
18e eeuw, China
L 16 to 24 cm
Alle met defecten, als haarlijnen, schilfers, chips of restauraties.
18e eeuw, China
L 16 to 24 cm