Vier Delftse blauw wit aardewerk wandbordjes en een tegel met voorstellingen naar schilderijen, De Porceleyne Fles
Twee kleinere bordjes en twee grotere bordjes met landschappen en een tegel met voorstelling naar F.J. Du Chattel. Allen gemerkt, met jaarletters en schildersinitialen/-monogram op de onderkant/achterkant.
Laat 19e/begin 20e eeuw, Nederland
D 14,5 & 18,5 cm & 23,5 x 23,5 cm (incl. lijst)