Vier diverse Chinese blauw wit porseleinen schoteltjes
Provenance: collectie Dirk van Duivenbode (1950-2023), Hilversum.
Waarvan drie met florale motieven en een met landschap decor, alle gemerkt.
Kangxi periode, China
D 14 tot 15,5 cm
Alle met defecten, als haarlijnen, schilfers, chips of restauraties.
Kangxi periode, China
D 14 tot 15,5 cm