Vier diverse Chinese blauw wit porseleinen schoteltjes

Provenance: collectie Dirk van Duivenbode (1950-2023), Hilversum.

Waarvan drie met florale motieven en een met landschap decor, alle gemerkt.

Kangxi periode, China

D 14 tot 15,5 cm

Alle met defecten, als haarlijnen, schilfers, chips of restauraties.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Kangxi periode, China

D 14 tot 15,5 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague