LOT 1503
Vier diverse zilveren miniaturen, 18e en 19e eeuws
Description
Een wafelijzer, een snotneus, een treeft met vis en een vijzel, gemerkt van Strant, Amsterdam (zonder stamper) 835/1000
30 Mar 2023
Netherlands, Hague
Description