Vier gouden medaillons, 19e eeuw.
Met groen guilloche email, gravé en zaadparels. Een beneden wettelijk gehalte. Hierbij een fijn 14 kt. gouden anker schakel collier
bruto 17,4 gr.
[5]
Four gold lockets, 19th century. With green guilloche enamel, engravings and seed pearls. One below legal gold alloy. Hereby a fine 14 k. gold cable link necklace
bruto 17,4 gr.
[5]