Vijf diverse Chinese famille rose porseleinen borden

Provenance: collectie Dirk van Duivenbode (1950-2023), Hilversum.

Bestaande uit een groter wandbord en vier divers gevormde borden waaronder twee met bladvormige randen, allen met florale motieven. Allen niet gemerkt.

Yongzheng periode, 1723-35, China, en later

D. van 22 tot 32 cm

Allen met defecten, als haarlijnen, schilfers, chips of restauraties.

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

D. van 22 tot 32 cm

25 Mar 2024
Netherlands, Hague