Vijf diverse Chinese famille rose porseleinen borden
Provenance: collectie Dirk van Duivenbode (1950-2023), Hilversum.
Bestaande uit een groter wandbord en vier divers gevormde borden waaronder twee met bladvormige randen, allen met florale motieven. Allen niet gemerkt.
Yongzheng periode, 1723-35, China, en later
D. van 22 tot 32 cm
Allen met defecten, als haarlijnen, schilfers, chips of restauraties.
D. van 22 tot 32 cm