LOT 14
Vinglas, Schlesien, 1700-tal
Lilatonat glas. Fasetterad form. Rikt slipad kupa med dekor av blomster, fåglar, figurer och kyrka. Naggar. (Höjd 15)
04 Jun 2023
Sweden, Borlange
04 Jun 2023
Sweden, Borlange