LOT 6044922

Vitrineskab / glasskab af hardwood

Vitrineskab / glasskab, fremstillet af hardwood, låge og side med glas, indvendigt tre hylder med lys. H. 180 cm. B. 98 cm. D. 35 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser, afslag, mærker samt reparationer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

25 Jun 2021
Denmark, Roskilde

25 Jun 2021
Denmark, Roskilde