Viveca Sahlin Scrimshaw Horn 1996
Hornbit med Scrimshaw föreställande en flock med renar i fjällandskap.Signerad: Viveca Daterad: 1996Längd: 22 cmKonditionsrapport: Inga anmärkningar--------------------------------------------------------------------Viveca Sahlin Scrimshaw Horn 1996Horn piece with Scrimshaw depicting a herd of reindeers in a mountain landscape.Signed: VivecaDated: 1996Length: 22 cmCondition report: No remarks