LOT 10039

Vlaamse School (18de eeuw), Een rokende man

Vlaamse School (18de eeuw)

Een rokende man

olieverf op paneel, 27x20 cm (met lijst: 37x30 cm)

Is mogelijk omgeving Rijckaert.Conditie: retouches, krassen, vernis vergeeld, verder goed

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Vlaamse School (18de eeuw)

Een rokende man

25 Mar 2024
Netherlands, Hague