LOT 10039
Vlaamse School (18de eeuw), Een rokende man
Vlaamse School (18de eeuw)
Een rokende man
olieverf op paneel, 27x20 cm (met lijst: 37x30 cm)
Is mogelijk omgeving Rijckaert.Conditie: retouches, krassen, vernis vergeeld, verder goed
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Vlaamse School (18de eeuw)
Een rokende man
25 Mar 2024
Netherlands, Hague