LOT 138
Vlaamse School (19de eeuw), Madonna met kind
Painter / Artist / School
Vlaamse School (19de eeuw)
Technique / Size
olieverf op paneel, 66x48 cm (met lijst: 83x65 cm)
Extra Text
Conditie: barsten, vernis vergeeld, oppervlaktevuil, craquelé
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Vlaamse School (19de eeuw)
Technique / Size
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague