Vlaanderen, gobelin met voorstelling van Alexander de Grote in de tent van Darius, 17e eeuw.

De voorstelling omrand door putti en vrouwfiguren met een vuursalamander, fruit, bloemen en gebladerte. Achterzijde voorzien van jutten bescherming. (ingekort en aangepast. Kleine beschadigingen)

h. 278 cm, b. 258 cm.

Provenance: Particuliere collectie van een Dordtse industrieel, verzameld 1e helft 20ste eeuw.

(1)

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam

h. 278 cm, b. 258 cm.

(1)

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam