Vladislav Röhling (1878-1949)
POHLED NA PETROV
Barevný lept na papíře, 345x245 mm, zn. vlevo dole pod tiskem autorským razítkem s monogramem „VR“, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "V. Rohling".
Rámováno, zaskleno.
Vladislav Röhling - český malíř a grafik, studoval u Františka Ženíška, tematicky se věnoval vedutám z hlavního města, vydával cykly leptů staré Prahy a působil také jako knižní grafik.
English Title:
Vladislav Röhling (1878-1949)
English Description:
VIEW OF PETROV IN BRNO
Color etching on paper, 345x245 mm, marked lower left under the print with artist`s stamp and initials „VR“, signed lower right under the print in pencil "V. Rohling".
Framed, glazed.
Deutsch Title:
Vladislav Röhling (1878-1949)
Deutsch Description:
ANSICHT VON PETERSBERG
Farbradierung auf Papier, 345x245 mm, links unten unter dem Druckbereich Künstlerstempel mit Monogramm „VR“, sign. rechts unten unter dem Druckbereich in Bleistift "V. Rohling".
Gerahmt, verglast.
POHLED NA PETROV
Rámováno, zaskleno.
English Title:
Vladislav Röhling (1878-1949)
English Description:
VIEW OF PETROV IN BRNO
Framed, glazed.
Deutsch Title:
Vladislav Röhling (1878-1949)
Deutsch Description:
ANSICHT VON PETERSBERG
Gerahmt, verglast.