LOT 45
W. van der Linden
Portret van een vrouw uit Haïti, gesigneerd, gedateerd '50 en geannoteerd 'Haïti' l.b.
Afmeting: Olieverf op doek, 48,5 x 38,5 cm.
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam