LOT 0070
WALTER JOHN BAYNES (BRITISH 1869 - 1956)
Tower of Pisa (Torre Pendente di Pisa)
Monogrammed and dated 1913 (lower right)
Watercolour and bodycolour
24 x 35cm
Provenance:
Milne & Moller, Colville Terrace, London
14 Aug 2019
UK, London
Watercolour and bodycolour
24 x 35cm
Provenance: