LOT 0070

WALTER JOHN BAYNES (BRITISH 1869 - 1956)

Tower of Pisa (Torre Pendente di Pisa)

Monogrammed and dated 1913 (lower right)

Watercolour and bodycolour

24 x 35cm
Provenance:
Milne & Moller, Colville Terrace, London

14 Aug 2019
UK, London

Watercolour and bodycolour

24 x 35cm
Provenance:

14 Aug 2019
UK, London