WALTER VAES (1882-1958)
Description EN
Still life with pork, pastry and mushrooms.
Oil on canvas.
Signed 'Walter Vaes'.
Provenance:
P. Rykens, Surrey
G. Campo, Antwerp, s.d.
Resale rights applicable.
Beschrijving NL
Stilleven met bladerdeeg, paddestoelen en varkenspoot.
Olie op doek.
Getekend 'Walter Vaes'.
Herkomst:
P. Rykens, Surrey
G. Campo, Antwerpen, s.d.
Volgrecht van toepassing.
Description FR
Nature morte avec de la pâte feuilletée, champignons et pied de porc.
Huile sur toile.
Signée 'Walter Vaes'.
Provenance:
P. Rykens, Surrey
G. Campo, Anvers, s.d.
Droit de suite applicable.
Size: 40.5 x 66 cm, 58 x 83 cm
Description EN
Oil on canvas.
Signed 'Walter Vaes'.
Provenance:
P. Rykens, Surrey
G. Campo, Antwerp, s.d.
Resale rights applicable.
Beschrijving NL
Olie op doek.
Getekend 'Walter Vaes'.
Herkomst:
P. Rykens, Surrey
G. Campo, Antwerpen, s.d.
Volgrecht van toepassing.
Description FR
Huile sur toile.
Signée 'Walter Vaes'.
Provenance:
P. Rykens, Surrey
G. Campo, Anvers, s.d.
Droit de suite applicable.