WALTER VAES (1882-1958)

Description EN
Still life with pork, pastry and mushrooms.
Oil on canvas.
Signed 'Walter Vaes'.

Provenance:
P. Rykens, Surrey
G. Campo, Antwerp, s.d.

Resale rights applicable.

Beschrijving NL
Stilleven met bladerdeeg, paddestoelen en varkenspoot.
Olie op doek.
Getekend 'Walter Vaes'.

Herkomst:
P. Rykens, Surrey
G. Campo, Antwerpen, s.d.

Volgrecht van toepassing.

Description FR
Nature morte avec de la pâte feuilletée, champignons et pied de porc.
Huile sur toile.
Signée 'Walter Vaes'.

Provenance:
P. Rykens, Surrey
G. Campo, Anvers, s.d.

Droit de suite applicable.
Size: 40.5 x 66 cm, 58 x 83 cm

23 Apr 2024
Belgium, Antwerp

Description EN
Oil on canvas.
Signed 'Walter Vaes'.

Provenance:
P. Rykens, Surrey
G. Campo, Antwerp, s.d.

Resale rights applicable.

Beschrijving NL
Olie op doek.
Getekend 'Walter Vaes'.

Herkomst:
P. Rykens, Surrey
G. Campo, Antwerpen, s.d.

Volgrecht van toepassing.

Description FR
Huile sur toile.
Signée 'Walter Vaes'.

Provenance:
P. Rykens, Surrey
G. Campo, Anvers, s.d.

Droit de suite applicable.

23 Apr 2024
Belgium, Antwerp