WALTER VAES (1882-1958)
Description EN
Anemone flowers, 1947.
Oil on panel.
Signed and dated 'Walter Vaes/ 47'.
Provenance:
G. Campo, Antwerp, s.d.
Beschrijving NL
Anemonen, 1947.
Olie op paneel.
Getekend en gedateerd 'Walter Vaes/ 47'.
Herkomst:
G. Campo, Antwerpen, s.d.
Description FR
Anémones, 1947.
Huile sur panneau.
Signé et daté 'Walter Vaes/ 47'.
Provenance:
G. Campo, Anvers, s.d.
Size: 22 x 27 cm, 35.5 x 40.5 cm
Description EN
Anemone flowers, 1947.
Oil on panel.
Provenance:
G. Campo, Antwerp, s.d.
Beschrijving NL
Anemonen, 1947.
Olie op paneel.
Herkomst:
G. Campo, Antwerpen, s.d.
Description FR
Anémones, 1947.
Huile sur panneau.
Provenance:
G. Campo, Anvers, s.d.