WALTER VAES (1882-1958)
Description EN
'Ribbestuk'.
Oil on canvas.
Signed 'Walter Vaes'.
Provenance:
Descheemaecker family, since 1944
Resale rights applicable.
Beschrijving NL
'Ribbestuk'.
Olie op doek.
Getekend 'Walter Vaes'.
Herkomst:
Familie Descheemaecker, sinds 1944
Volgrecht van toepassing.
Description FR
'Ribbestuk'.
Huile sur toile.
Signée 'Walter Vaes'.
Provenance:
Famille Descheemaecker, depuis 1944
Droit de suite applicable.
Size: 38 x 46.5 cm, 57 x 65 cm
Description EN
'Ribbestuk'.
Oil on canvas.
Signed 'Walter Vaes'.
Provenance:
Resale rights applicable.
Beschrijving NL
'Ribbestuk'.
Olie op doek.
Getekend 'Walter Vaes'.
Herkomst:
Volgrecht van toepassing.
Description FR
'Ribbestuk'.
Huile sur toile.
Signée 'Walter Vaes'.
Provenance:
Droit de suite applicable.