WALTER VAES (1882-1958)

Description EN
'Ribbestuk'.
Oil on canvas.
Signed 'Walter Vaes'.

Provenance:
Descheemaecker family, since 1944

Resale rights applicable.

Beschrijving NL
'Ribbestuk'.
Olie op doek.
Getekend 'Walter Vaes'.

Herkomst:
Familie Descheemaecker, sinds 1944

Volgrecht van toepassing.

Description FR
'Ribbestuk'.
Huile sur toile.
Signée 'Walter Vaes'.

Provenance:
Famille Descheemaecker, depuis 1944

Droit de suite applicable.
Size: 38 x 46.5 cm, 57 x 65 cm

23 Apr 2024
Belgium, Antwerp

Description EN
'Ribbestuk'.
Oil on canvas.
Signed 'Walter Vaes'.

Provenance:

Resale rights applicable.

Beschrijving NL
'Ribbestuk'.
Olie op doek.
Getekend 'Walter Vaes'.

Herkomst:

Volgrecht van toepassing.

Description FR
'Ribbestuk'.
Huile sur toile.
Signée 'Walter Vaes'.

Provenance:

Droit de suite applicable.

23 Apr 2024
Belgium, Antwerp