WALTER VAES (1882-1958)
Description EN
Pork roast (?) with lettuce, 1944.
Oil on canvas.
Signed and dated 'Walter Vaes/ 44'.
Provenance:
Descheemaecker family, since 1944
Resale rights applicable.
Beschrijving NL
Varkensgebraad (?) met sla, 1944.
Olie op doek.
Getekend en gedateerd 'Walter Vaes/ 44'.
Herkomst:
Familie Descheemaecker, sinds 1944
Volgrecht van toepassing.
Description FR
Rôti de porc (?) avec salade, 1944.
Huile sur toile.
Signée et datée 'Walter Vaes/ 44'.
Provenance:
Famille Descheemaecker, depuis 1944
Droit de suite applicable.
Size: 54.5 x 69 cm, 73 x 86 cm
Description EN
Oil on canvas.
Provenance:
Resale rights applicable.
Beschrijving NL
Olie op doek.
Herkomst:
Volgrecht van toepassing.
Description FR
Huile sur toile.
Provenance:
Droit de suite applicable.