WALTER VAES (1882-1958)
Description EN
Bunch of flowers.
Panel (mahogany). Signed 'Walter Vaes'.
Provenance:
G. Campo, Antwerp, 19.05.1987, lot 281
Beschrijving NL
Bloementuil.
Paneel (mahonie). Getekend 'Walter Vaes'.
Herkomst:
G. Campo, Antwerpen, 19.05.1987, lot 281
Description FR
Bouquet de fleurs.
Panneau (acajou). Signé 'Walter Vaes'.
Provenance:
G. Campo, Anvers, 19.5.1987, cat.nr. 281<
Size: 36 x 33 cm, 51 x 53,5 cm
Description EN
Bunch of flowers.
Provenance:
Beschrijving NL
Bloementuil.
Herkomst:
Description FR
Bouquet de fleurs.
Provenance: