WERKHUYZEN / MAISON FRANCK (1900-1962)
Description EN
Partly gilt walnut, tortoiseshell and ivory coffee table. C. 1930.
Number 11812 in red at the bottom. Restorations.
Beschrijving NL
Salontafel. Ca. 1930.
Notelaar, deels verguld. Bovenblad belegd met bruingetinte schildpadschelp en biezen in ivoor.
Afgeronde hoeken. Met tweeledige poten, onderling X-gewijs verbonden.
Magazijnnummer 11812 in rood onderaan. Restauraties.
Description FR
Table de salon, ca. 1930.
Noyer, en partie doré. Dessus serti d'écaille teinté brune avec filets en ivoire. Coins arrondis.
Pieds liés par une entretoise en X. Numéro de magasin 11812 en rouge. Restaurations.
Description EN
Beschrijving NL
Salontafel. Ca. 1930.
Description FR
Table de salon, ca. 1930.