WILLEM PAERELS (1878-1962)

Description EN
‘De schilder aan het venster’.
Oil on canvas.
Signed 'Paerels'.

Provenance:
Galerie Patenir, Liege, 28.10.1943;
Zaal Wynen, Antwerp, Lustrum exhibition, 65 years of existence, 22.11-3.12.1962, cat. no. 90.

Resale right applicable.

Beschrijving NL
Olie op doek.
Gesigneerd ‘Paerels’.

Herkomst:
Galerie Patenir, Luik, 28.10.1943;
Zaal Wynen, Antwerpen, Lustrum tentoonstelling, 65 jaar bestaan, 22.11-3.12.1962, cat. nr. 90.

Volgrecht van toepassing.

Description FR
Huile sur toile.
Signée 'Paerels'.

Provenance :
Galerie Patenir, Liège, 28.10.1943;
Zaal Wynen, Anvers, Lustrum tentoonstelling, 65 jaar bestaan, 22.11-3.12.1962, cat. nr. 90.

Droit de suite applicable.
Size: 100 x 80 cm, 109 x 88 cm

26 Apr 2024
Belgium, Antwerp

Description EN
Oil on canvas.
Signed 'Paerels'.

Provenance:

Resale right applicable.

Beschrijving NL
Olie op doek.
Gesigneerd ‘Paerels’.

Herkomst:

Volgrecht van toepassing.

Description FR
Huile sur toile.
Signée 'Paerels'.

Provenance :

Droit de suite applicable.

26 Apr 2024
Belgium, Antwerp