LOT 151

WILLEMYNS (Brugge)

WILLEMYNS (Brugge)

Art nouveau vaas met hoofd jong meisje, modelnummer 374
Vaas in polychroom aardewerk (26.5 cm), gemerkt op bodem 372. Bijgevoegd: drie polychrome bordjes met spreuken van Société Belge Kortrijk, 'Tijd is Geld' (modelnummer 428) en Geld doet Geweld (modelnummer 427) (4)

01 Oct 2021
Belgium, Bruges

WILLEMYNS (Brugge)

01 Oct 2021
Belgium, Bruges