WILLEMYNS (Brugge)
WILLEMYNS (Brugge)
Art nouveau vaas met hoofd jong meisje, modelnummer 374
Vaas in polychroom aardewerk (26.5 cm), gemerkt op bodem 372. Bijgevoegd: drie polychrome bordjes met spreuken van Société Belge Kortrijk, 'Tijd is Geld' (modelnummer 428) en Geld doet Geweld (modelnummer 427) (4)
WILLEMYNS (Brugge)